sobota, 5 października 2013

Podsumowanie września i październikowy stosik :)

Witajcie!!

Kolejny miesiąc nieubłaganie dobiegł końca, zaczął się następny, niosący ze sobą nowe wyzwania. Pomyślałam, że ciekawie będzie pisać comiesięczne podsumowania, abyście mogli zobaczyć ile książek przeczytałam, co zmieniło się na tym blogu, a co zostało pozostawione tak jak jest :)

Przeczytane książki:
1. Ever - Alyson Noel [recenzja]
2. Pani jeziora - Andrzej Sapkowski [recenzja]
3. Wśród ukrytych. Wśród oszustów - Margaret Peterson Haddix [recenzja]
4. Ty, ja i fejs - Jay Asher & Carolyn Mackler [recenzja]
5. Cień wiatru - Carlos Ruiz Zafón [recenzja]
6. Charlie - Stephen Chbosky [recenzja]

Najlepsza książka: Cień wiatru
Najgorsza książka: Ever
Ilość przeczytanych stron: 2297
Stron dziennie: 76,5

łączna liczba wyświetleń: 1791
liczba wyświetleń w ostatnim miesiącu: 498
ilość obserwatorów: 10
liczba komentarzy: 76
liczba napisanych postów: 11

Ogólnie pod względem czytelniczym wrzesień wypadł bardzo, ale to bardzo słabo. Może to z powodu rozpoczęcia roku szkolnego, a może z czystego lenistwa? Sama nie wiem, ale w październiku bardziej się postaram ;)

W życiu osobistym chyba lepiej mi się układa xD Zaczęłam gimnazjum i jestem w klasie ze znajomymi ze starej szkoły. Nauczyciele są hmm..........ciekawi? Najbardziej polubiłam chyba moją nową polonistkę :) W tym miesiącu będę miała jednak o wiele więcej pracy, niż w ubiegłym. Muszę przygotowywać się do konkursu z j. polskiego, a od kiedy nauczyciele poznali już nasze możliwości zadają coraz więcej pracy domowej.

A teraz obiecany stosik październikowy. Uzbierało się tego trochę, bo jak na bibliofila przystało uwielbiam kupować nowe książki. Trochę gorzej jest z ich czytaniem. Zawsze znajdzie się jakaś pozycja, która bardziej mnie zainteresuje i tym sposobem trafia nagle na pierwsze miejsce w książkowej hierarchii :) Inne leżą wtedy sobie takie biedne, smutne i często zdarza się, że na swoją kolejkę muszą czekać nawet kilka miesięcy.

O góry:
1. "Morze potworów" - Rick Jordan
2. "Gra o Ferrin" - Katarzyna Michalak
3. "Harry Potter i komnata tajemnic" - J.K Rowling (już po raz 3, albo 4 xD)
4. "Niewolnica" - A.M Chaudiere
5. "Księżyc szamana" - Alma Alexander
6. "Pamięć krwi" - Izabela Degórska
7. "Atramentowe serce" - Cornelia Funke
8. "Pragnienie" - Carrie Jones (przeczytane, niedługo recenzja)


PS. Chciałam dodać ten post już dawno temu, ale pojawiły się, że tak powiem, małe problemy techniczne,  a mianowicie mój komputer odmówił posłuszeństwa i tydzień był w naprawie.
Pozdrawiam gorąco ;** Ola

5 komentarzy:

 1. "Atramentowe serce" i "Niewolnica" to marzenie :3 "Harr'ego" czytałam - wszystkie części <3 "Morze Potworów"też chcę przeczytać ale najpierw 1 część mnie czeka :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzy książki przykuły moją uwagę - Niewolnica, Morze potworów i Pamięć Krwi. Przynajmniej część wygląda na fantastykę :D Czekam na recenzję książek, zwłaszcza tych trzech.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ależ te statystyki są świetne!! Wrzesień dla wszystkich jest trudny jeśli chodzi o czytelnictwo. Tobie poszło świetnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny stosik. Pozdrawiam ciepło:)

  OdpowiedzUsuń

Podobał Ci się post? Chcesz na coś zwrócić uwagę? Napisz o tym w komentarzu! Wiedz, że wszystkie sprawiają mi ogromną radość i w miarę możliwości na każdy staram się odpowiedzieć :) Do dzieła!