Pierwszy raz Poza Granicami?

Zbłąkany wędrowcze! 
Pozwól, że w moich skromnych progach powitam Cię ja, Ola Pniowska, autorka i samozwańcza królowa tego miejsca oraz reszta dworu - Moi Kochani Czytelnicy! Usiądź i odpocznij trochę. Wszyscy są tu mile widziani!

Skoro tu trafiłeś, to znaczy, że prawdopodobnie doskwiera Ci nuda i nie masz co zrobić ze swoim wolnym czasem. Mam nadzieję, że będę mogła coś na to poradzić, bo nuda to coś, czego nie rozumiem i nie akceptuję w najmniejszym stopniu. Wokół jest przecież tyle cudownych rzeczy, które tylko czekają na odkrycie i podzielenie się nimi!

Między innymi dlatego pewnej niedzieli, 14 kwietnia 2013 roku, postanowiłam, że chcę o czymś pisać i potrzebuję do tego własnego miejsca w sieci. A że książki były wówczas jednym z niewielu tematów, o których miałam jakiekolwiek pojęcie, powstał blog Poza Granicami (wcześniej Czytanie i Oglądanie), który przez ponad 2 lata swojej działalności zmieniał się i rozwijał, tak jak zmieniała i rozwijała się jego autorka (więcej o mnie tutaj)

Tematyka mojego bloga jest ciężka do sprecyzowania. Z założenia jest on książkowy, ale wiadomo jak to z założeniami bywa, że nie zawsze się srawdzają ;) Ot, miejsce w sieci, gdzie "wyrażam siebie", dzielę się spostrzeżeniami na tematy przeróżne i od czasu do czasu ponarzekam sobie na to i owo.

Tak więc Czytelniku, jeśli kochasz czytać książki, oglądać filmy, słuchać muzyki lub wszystko na raz, lubisz dyskutować i wyrażać swoją opinię, a szeroko pojęta kultura (także osobista) nie jest Ci obca, to myślę, że świetnie się tutaj odnajdziesz. A jeśli nie interesuje Cię żadna z tych rzeczy, to spokojnie, jestem pewna, że mimo wszystko znajdziesz coś dla siebie i zostaniesz na dłużej :)

Do zobaczenia w innych tekstach!
Ola Pniowska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podobał Ci się post? Chcesz na coś zwrócić uwagę? Napisz o tym w komentarzu! Wiedz, że wszystkie sprawiają mi ogromną radość i w miarę możliwości na każdy staram się odpowiedzieć :) Do dzieła!