O mnie


W sumie to nie mam w tym temacie wiele do powiedzenia. Piętnastoletnia dziewczyna. Aleksandra. Non stop chodząca z głową w chmurach, kochająca czytać książki i lubiąca dzielić się swoją pasją z innymi. Do tego niepoprawna romantyczka i wbrew pozorom, także optymistka. Jestem lekko niezrównoważona i nigdy nie wiadomo, co może nagle strzelić mi do głowy (niech mieją się na baczności ci, którzy za dobrze mnie nie znają).

Co jeszcze? Zwolenniczka spontanicznych zachowań i niekontrolowanych wybuchów śmiechu. Uzależniona od internetu, telefonu i wszelkich innych social media. Raczej domatorka i samotniczka, chociaż po jej zachowaniu raczej nie można tego stwierdzić. Zdecydowanie władcza (lubi rozstawiać ludzi po kątach), zapominalska, niezorganizowana, nieogarnięta, sarkastyczna, niezdecydowana i zbyt leniwa jak na swoje wygórowane ambicje. Do tego nigdy nie może się nagadać, nie łatwo znosi porażki, zawsze ma rację (a nawet jeśli nie ma, to lepiej się z nią o to nie wykłócać). Życie staram się wieść spokojnie, jednak nie zawsze mi to wychodzi, bo jak na złość to właśnie mi najróżniejsze wypadki muszą się przytrafiać. O wyglądzie raczej przeciętnym - 164 cm wzrostu, budowie dość szczupłej (wiadomo, od jedzenia czekolady raczej się nie chudnie), z burzą brązowych włosów i oczami w nieokreślonym kolorze.


CO KOCHA? Książki, filmy, seriale, dobrą muzykę, czekoladę, kawę, herbatę, fotografię, wielkie swetry, koce i szaliki, swojego psa, język polski, pisanie, lato, spanie, jedzenie, wyjścia ze znajomymi, plastykę, wschody i zachody słońca, niebo i gwiazdy, piękne zapachy, języki obce, piękne krajobrazy, stare miasto, sztukę, kreatywnych ludzi, inteligentny humor, góry i wiele, wiele innych :)

CZEGO NIENAWIDZI? Szkoły, nauk ścisłych, przemądrzałych ludzi (chociaż nie twierdzi, że sama taka nie jest), złych książek i filmów, nieszczerości, krwi, horrorów, złych ocen, fałszywych przyjaciół, szpinaku, tłumów i dużych skupisk ludzi, grzybów, szpanowania, komunikacji miejskiej, koloru różowego, nie śmiesznych żartów i silenia się na nonszalancję. 

I to by było na tyle. Powiedziałam co nieco o sobie, teraz pora na Ciebie! Dalej, daj się poznać!

4 komentarze:

 1. Odpowiedzi
  1. A dziękuję :* Czekam na Twoje i wraz z opisem na blogu ^^

   Usuń
 2. Świetne zdjęcie i to "Miasto z lodu" które tak świetnie oddaje zimowy klimat! :3

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny krótki i treściwy opis, z którego możemy się trochę dowiedzieć o autorce bloga . ;) http://recenzje-z-nibylandii.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Podobał Ci się post? Chcesz na coś zwrócić uwagę? Napisz o tym w komentarzu! Wiedz, że wszystkie sprawiają mi ogromną radość i w miarę możliwości na każdy staram się odpowiedzieć :) Do dzieła!