środa, 24 grudnia 2014

Wesołych świąt, szczęśliwego nowego roku i tak dalej...

Kochani!

Większość blogerów składa swoje życzenia na facebooku, ale dla mnie to jakoś tak dziwnie, więc ja jestem tutaj :) To już drugie nasze święta razem z czego jestem niezmiernie dumna i szczęśliwa. Za kilka godzin wszyscy będziemy wypatrywać pierwszej gwiazdki i zasiadać do wigilijnych stołów, a więc najwyższy czas czegoś Wam z tej okazji pożyczyć :) 

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragnę z całego serca złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych, spokojnych i oczywiście zaksiążkowanych świąt. Obyście spędzili je tak jak chcecie - w gronie rodziny, przyjaciół, zwierząt, wszystkich, którzy są dla Was ważni i bliscy Waszemu sercu. Życzę także wiary, miłości i mocy przebaczenia - bo o to w końcu w te święta chodzi ;) Przepysznych potraw na stole, mnóstwo słodkości (przecież wszyscy je uwielbiamy <3), bogatego Mikołaja, który obdaruje Was wymarzonymi prezentami i przymruży oko na wszystkie przewinienia ;) Oczywiście książek! Jak najwięcej, jak najróżniejszych i jak najciekawszych. Żaden książkoholik nie może się w końcu bez nich obejść - także w święta :) Abyście doświadczyli magii tego wyjątkowego dla nas czasu.

Po prostu Wesołych Świąt :)
Ola


9 komentarzy:

 1. Wesołych Świąt i wymarzonych prezentów! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wesołych Świąt i wora książek pod choinką! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Wzajemnie. :3 Mnóstwa książek i wspaniałej atmosfery. ^^
  ~Księżycowa Pani

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdrowych i radosnych świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nadal mamy święta, więc ja życzę Ci ogromnego worka wolnego czasu, by móc czytać książki :)

  OdpowiedzUsuń

Podobał Ci się post? Chcesz na coś zwrócić uwagę? Napisz o tym w komentarzu! Wiedz, że wszystkie sprawiają mi ogromną radość i w miarę możliwości na każdy staram się odpowiedzieć :) Do dzieła!