niedziela, 4 sierpnia 2013

Angie Sage - Zakazana Magia

Hejka przepraszam ze nic tu nie dodawałam, ale po prostu przez dłuższy czas nie było mnie w domuOczywiście na swój wyjazd wzięłam książkę co do której nie byłam do końca przekonana,  jednak jest ona przykładem że pozory mylą ;-) Jest to pierwsza część serii o Septimusie Heap'ie (ja oczywiście mam takie szczęście .., że zawsze jak zaczynam czytać jakąś serię ktoś musi wypożyczyć oczekiwaną przeze mnie część -,-) Siódmy syn siódmego syna ginie w tajemniczych okolicznościach tego samego dnia jego ojciec znajduje w lesie dziecko które przygarnia i wychowuje wraz ze swoja żoną . Po czasie okazuje się że dziesięcio letnia Jenna nie jest córką byle kogo . Ktoś bardzo nie chce by dziewczynka żyła... Zaczyna się przygoda pelna magii i tajemniczych zaklęć

Daria

1 komentarz:

  1. Seria raczej dla nieco młodszych czytelników, ale stanowi całkiem niezłą rozrywkę. Czyta się ją szybko, akcja wciąga, a i bohaterowie sympatyczni. Chyba najbardziej polubiłam Marcię- przezabawna : )

    OdpowiedzUsuń

Podobał Ci się post? Chcesz na coś zwrócić uwagę? Napisz o tym w komentarzu! Wiedz, że wszystkie sprawiają mi ogromną radość i w miarę możliwości na każdy staram się odpowiedzieć :) Do dzieła!