sobota, 19 kwietnia 2014

Zdrowia, szczęścia, pomyślności... czyli życzenia świąteczne :)


Witajcie kochani!

Jutro najważniejsze święto religii chrześcijańskiej - święto Zmartwychwstania Pańskiego, czyli Wielkanoc. Jestem pewna, że jutrzejszego poranka będziecie mieli na głowie zupełnie inne rzeczy niż czytanie blogów, dlatego moje życzenia świąteczne pragnę złożyć Wam już dzisiaj. Nie jestem w tym najlepsza, czego doświadczyć mogliście już przy czytaniu moich życzeń bożonarodzeniowych, ale obiecuję, że się postaram :) W każdym razie pragnę życzyć Wam tradycyjnie: smacznego jajka, wypieków i ogólnie wszystkiego co znajdziecie jutro na stole, jak najwięcej chwil spędzonych w gronie rodziny oraz mnóstwa, mnóstwa radości ze zmartwychwstania Jezusa (i nie tylko). Mam ogromną nadzieję, że te święta spędzicie w jak najlepszych humorach, a ze wszystkich bliższych lub dalszych podróży wrócicie bezpiecznie i bez przykrych niespodzianek. Aha! No i bardzo mokrego dyngusa, przy pięknej wiosennej pogodzie! Oczywiście wszystko w granicach rozsądku, żebyście mi się tutaj nie pochorowali ;)

Wesołych! Pozdrawiam, Ola :)

6 komentarzy:

 1. Nawzajem, wesołych i radosnych :) I oczywiście bogatego zająca ;)

  Pozdrawiam ;***

  OdpowiedzUsuń
 2. I nawzajem, wszystkiego dobrego w tę Wielkanoc! : )

  OdpowiedzUsuń
 3. Popraw w tekście błąd - nie pisze się "rzyczeń", tylko "życzeń". Wzajemnie, choć ja już po... ;D

  shelf-of-books.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Naprawdę tak napisałam? hahaha chyba za dużo myślenia o tych świętach pomieszało mi w głowie trochę xD Dziękuję za spostrzegawczość ;)

   Usuń

Podobał Ci się post? Chcesz na coś zwrócić uwagę? Napisz o tym w komentarzu! Wiedz, że wszystkie sprawiają mi ogromną radość i w miarę możliwości na każdy staram się odpowiedzieć :) Do dzieła!