sobota, 4 maja 2013

Joanna Philbin - Córki łamią zasadyTytuł: Córki łamią zasady
Tytuł oryginału: The Daughters Break The Rules
Autor: Joanna Philbin
Ilość stron: 312
Wydawnictwo: Bukowy lasKsiążka opowiada o piętnastoletniej Carinie Jurgensen, córce bardzo bogatego biznesmena. Dziewczynie nie brakuje niczego i dostaje pieniądze na wszystkie swoje zachcianki. Jednak stosunki z tatą nie są najlepsze. Karl Jurgensen w ogóle nie interesuje się córką. Carina w chwili szczególnej złości na ojca udostępnia w internecie informacje na temat jego firmy, co w konsekwencji prowadzi do odcięcia nastolatki od nieprzebranych zasobów pieniężnych. Czy dziewczyna poradzi sobie z dwudziestoma dolarami tygodniowo? Tego można dowiedzieć się czytając "Córki łamią zasady".
 
Już dawno nie czytałam typowej książki dla nastolatek. Traf chciał, że koleżanka pożyczyła mi właśnie "Córki łamią zasady". Jest to druga z cyklu książka Joanny Philbin. Powieść jest napisana lekkim, miłym dla oka językiem. Stosunkowo szybko się ją czyta. Świetnie się nadaje na chwile relaksu na fotelu, huśtawce itp. Ta książka naprawdę mi się spodobała, więc inne części cyklu polecam w ciemno :) Chociaż w przyszłości na pewno je przeczytam. Styl autorki jest przyjemny, a przygody bohaterki ciekawe i miejscami zabawne. W niektórych momentach można wyciągnąć z lektury kilka lekcji. Polecam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podobał Ci się post? Chcesz na coś zwrócić uwagę? Napisz o tym w komentarzu! Wiedz, że wszystkie sprawiają mi ogromną radość i w miarę możliwości na każdy staram się odpowiedzieć :) Do dzieła!