wtorek, 24 grudnia 2013

Święta, Święta, Święta...WITAJCIE !!!

Chyba każdy wie jaki dziś dzień. Oczywiście wigilia Bożego Narodzenia! Chyba możemy pominąć wstęp, w którym opisuję jak bardzo nie mogłam się ich doczekać, bo to przecież najlepszy czas w roku, spędzony w gronie rodziny, kiedy cieszymy się, że Bóg przyszedł na Ziemię w postaci małego dzieciątka Jezus, aby zbawić ludzkość od grzechu. 

Każde święta są inne i każdy w inny sposób je przeżywa, dlatego ja chciałam tylko życzyć Wam żebyście ten najbardziej magiczny czas w roku spędzili w gronie rodziny, a jeśli nie, to chociaż z osobami, które są dla Was ważne. Życzę Wam szczęścia, dobroci, miłości i abyście umieli też dostrzegać oraz okazywać ją innym. Oczywiście żadne święta nie obejdą się od mnóstwa pyszności na stole, więc życzę także, żeby wszystko Wam smakowało. Nie bez znaczenia pozostają także prezenty, więc życzę, abyście pod Waszymi choinkami znaleźli ich jak najwięcej (szczególnie książek :D) Chciałabym, aby spełniły się wszystkie Wasze marzenia, nawet te najbardziej skrywane. Mam nadzieję, że Boże Narodzenie spędzicie w miłej atmosferze, opychając się przysmakami z wigilijnego stołu, śpiewając kolędy i po prostu się ciesząc :)

WESOŁYCH ŚWIĄT KOCHANI !!! 

2 komentarze:

 1. Wesołych i obfitych w książki Świąt Bożego Narodzenia!!!
  I dziękuję za pomoc w spełnianiu marzenia - z pewnością będę zaglądała :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję bardzo, a Tobie życzę uśmiechu na ustach, miłości, świetnych książek, szczęścia, miłych chwil w gronie rodzinnym i wszystkiego, o czym tylko marzysz :)
  Wesołych Świąt! :)
  izkalysa

  OdpowiedzUsuń

Podobał Ci się post? Chcesz na coś zwrócić uwagę? Napisz o tym w komentarzu! Wiedz, że wszystkie sprawiają mi ogromną radość i w miarę możliwości na każdy staram się odpowiedzieć :) Do dzieła!